- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp P011212-000905 Plate 4-3/4" Dia. X 9/10"H Round - 6/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P011212-000905 |
| Manufacturer Part # | P011212-000905 |
| Size | 4.750" = 4-3/4" |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Edge Type | Flat Edge |
| Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.72" |
| Weight | 25.52 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P011212-000905, Plate, 4-3/4" dia. x 9/10"H, round, flat, coupe, dishwasher, microwave & oven safe, stoneware, black, Playground, Origin (Packed By: 6 Each Per Case)
