Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P011216-010462 Plate 6.3" Dia. Round - 6/Case
Item:
#2007543
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P011216-010462 |
| Manufacturer Part # | P011216-010462 |
| Shape | Round |
| Size | 6.300" = 6-3/10" |
| Material | Ceramic |
| Height | 0.98" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 4.5 lbs |
BauscherHepp P011216-010462 Plate 6.3" Dia. Round
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P011216-010462, Plate, 6.3" dia., round, flat, dune, Nami by Playground (Packed By: 6 Each Per Case)
