Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P011228-060543 Plate 11-1/10" Dia. Round - 6/Case
Item:
#710973
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P011228-060543 |
| Manufacturer Part # | P011228-060543 |
| Size | 11.100" = 11-1/10" |
| Edge Type | Flat Edge |
| Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Width | 11.1" |
| Weight | 15.21 lbs |
BauscherHepp P011228-060543 Plate 11-1/10" Dia. Round
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P011228-060543, Plate, 11-1/10" dia., round, flat, coupe, dishwasher, microwave & oven safe, stoneware, grey, Playground, Brush (Packed By: 6 Each Per Case)
