Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P011320-000436 Plate 7.9" Deep - 6/Case
Item:
#1559128
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P011320-000436 |
| Manufacturer Part # | P011320-000436 |
| Material | Ceramic |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Size | 7.900" = 7-9/10" |
| Shape | Round |
| Height | 1.85" |
| Width | 7.87" |
| Depth | 7.87" |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P011320-000436, Plate, 7.9", Deep, Round, Coupe, White, Renew by Playground (Packed By: 6 Each Per Case)
