- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp P011412-000905 Bowl 7.4 Oz. 4-3/4" Dia. X 2-1/5"H - 6/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P011412-000905 |
| Manufacturer Part # | P011412-000905 |
| Size | 4" |
| Geometric Shape | Round |
| Type | General Usage |
| Material | Ceramic |
| Ounce Capacity (approximate) | 7 Oz |
| Height | 2.2" |
| Width | 4.72" |
| Weight | 48.95 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P011412-000905, Bowl, 7.4 oz., 4-3/4" dia. x 2-1/5"H, round, dishwasher, microwave & oven safe, stoneware, black, Playground, Origin (Packed By: 6 Each Per Case)
