Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P011815-060542 Platform 6" Dia. Round - 6/Case
Item:
#714289
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P011815-060542 |
| Manufacturer Part # | P011815-060542 |
| Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Size | 6.000" = 6" |
| Width | 6" |
| Weight | 3.85 lbs |
BauscherHepp P011815-060542 Platform 6" Dia. Round
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P011815-060542, Platform, 6" dia., round, dishwasher, microwave & oven safe, stoneware, cream, Playground, Brush (Packed By: 6 Each Per Case)
