Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P011824-101791 Plate 9-2/5" Dia. Round - 1/Case
Item:
#713185
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P011824-101791 |
| Manufacturer Part # | P011824-101791 |
| Size | 9.400" = 9-2/5" |
| Rim Style | Deep Rim |
| Shape | Round |
| Edge Type | Flat Edge |
| Material | Ceramic |
| Width | 9.4" |
| Weight | 2.32 lbs |
BauscherHepp P011824-101791 Plate 9-2/5" Dia. Round
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P011824-101791, Plate, 9-2/5" dia., round, reversible: flat/deep, dishwasher, microwave & oven safe, stoneware, beige/grey, 2in1 by Playground (Packed By: 1 Each)
