Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P011831-060541 Platform 12-3/10" Dia. Round - 6/Case
Item:
#708909
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P011831-060541 |
| Manufacturer Part # | P011831-060541 |
| Size | 12.300" = 12-3/10" |
| Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Width | 12.3" |
| Weight | 21.83 lbs |
BauscherHepp P011831-060541 Platform 12-3/10" Dia. Round
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P011831-060541, Platform, 12-3/10" dia., round, dishwasher, microwave & oven safe, stoneware, black, Playground, Brush (Packed By: 6 Each Per Case)
