Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P012015-010462 Platter 5.9" X 2.8" Oval - 6/Case
Item:
#2005940
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P012015-010462 |
| Manufacturer Part # | P012015-010462 |
| Long Side / Diameter | 5" |
| Short Side | 2" |
| Shape | Oval / Oblong |
| Construction | Ceramic |
| Height | 1.18" |
| Width | 5.91" |
| Depth | 2.56" |
| Weight | 2.08 lbs |
BauscherHepp P012015-010462 Platter 5.9" X 2.8" Oval
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P012015-010462, Platter, 5.9" x 2.8", oval, dune, Nami by Playground (Packed By: 6 Each Per Case)
