Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P012026-003000 Platter 10-3/10"L X 6-4/5"W Oval - 6/Case
Item:
#708271
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P012026-003000 |
| Manufacturer Part # | P012026-003000 |
| Short Side | 6" |
| Shape | Oval / Oblong |
| Construction | Ceramic |
| Long Side / Diameter | 10" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 66.9 lbs |
BauscherHepp P012026-003000 Platter 10-3/10"L X 6-4/5"W Oval
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P012026-003000, Platter, 10-3/10"L x 6-4/5"W, oval, oven & microwave safe, stoneware, black, Playground, Glow (Packed By: 6 Each Per Case)
