Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P012036-003000 Platter 14-1/2"L X 9-1/2"W Oval - 2/Case
Item:
#709936
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P012036-003000 |
| Manufacturer Part # | P012036-003000 |
| Long Side / Diameter | 14" |
| Short Side | 9" |
| Shape | Oval / Oblong |
| Construction | Ceramic |
| Width | 14.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 90.64 lbs |
BauscherHepp P012036-003000 Platter 14-1/2"L X 9-1/2"W Oval
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P012036-003000, Platter, 14-1/2"L x 9-1/2"W, oval, oven & microwave safe, stoneware, black, Playground, Glow (Packed By: 2 Each Per Case)
