Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P013117-000761 Bowl 23.67 Oz. 6.7" Dia. - 6/Case
Item:
#713295
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P013117-000761 |
| Manufacturer Part # | P013117-000761 |
| Material | Ceramic |
| Size | 6" |
| Geometric Shape | Round |
| Type | General Usage |
| Ounce Capacity (approximate) | 23 Oz |
| Width | 6.7" |
| Depth | 6.7" |
BauscherHepp P013117-000761 Bowl 23.67 Oz. 6.7" Dia.
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P013117-000761, Bowl, 23.67 oz., 6.7" dia., round, dishwasher, microwave & oven safe, stoneware, plain taupe, Playground, ReNew (Packed By: 6 Each Per Case)
