- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp P013165-031090 Bowl 24-1/2 Oz. 5-9/10" Dia. - 6/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P013165-031090 |
| Manufacturer Part # | P013165-031090 |
| Size | 5" |
| Material | Ceramic |
| Geometric Shape | Round |
| Type | General Usage |
| Ounce Capacity (approximate) | 24 Oz |
| Width | 5.9" |
| Weight | 41.2 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P013165-031090, Bowl, 24-1/2 oz., 5-9/10" dia., round, dishwasher, microwave & oven safe, stoneware, black, Playground, Coast & Country (Packed By: 6 Each Per Case)
