Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P015401-000436 Mug 9.5oz White - 6/Case
Item:
#1558772
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P015401-000436 |
| Manufacturer Part # | P015401-000436 |
| Material | Ceramic |
| Capacity | 8 - 9 Oz |
| Height | 2.72" |
| Width | 3.74" |
| Depth | 3.74" |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P015401-000436, Mug, 9.5oz, White, Renew by Playground (Packed By: 6 Each Per Case)
