Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P016901-000436 Saucer 4.3" Round - 6/Case
Item:
#1558036
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P016901-000436 |
| Manufacturer Part # | P016901-000436 |
| Construction | Ceramic |
| Size | 4.0" To 4.49" |
| Shape | Round |
| Height | 0.71" |
| Width | 4.33" |
| Depth | 4.33" |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P016901-000436, Saucer, 4.3", Round, White, Renew by Playground (Packed By: 6 Each Per Case)
