- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp P017116-101793 Plate/Saucer 6-3/10" Dia. Round - 6/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P017116-101793 |
| Manufacturer Part # | P017116-101793 |
| Size | 6.300" = 6-3/10" |
| Material | Ceramic |
| Shape | Round |
| Width | 6.3" |
| Weight | 4.96 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P017116-101793, Plate/Saucer, 6-3/10" dia., round, reversible: plate/saucer, dishwasher, microwave & oven safe, stoneware, grey/white, 2in1 by Playground (Packed By: 6 Each Per Case)
