Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P017812-191087 Etagere 4.4 Oz. 4-1/2" Dia. X 5"H - 1/Case
Item:
#714105
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P017812-191087 |
| Manufacturer Part # | P017812-191087 |
| Stand Color | Browns |
| Shape | Round |
| Base Material | China |
| Number of Tiers | 1 - 2 |
| Height | 8" (and Under) |
| Height | 5" |
| Width | 4.5" |
| Weight | 1.12 lbs |
BauscherHepp P017812-191087 Etagere 4.4 Oz. 4-1/2" Dia. X 5"H
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P017812-191087, Etagere, 4.4 oz., 4-1/2" dia. x 5"H, dishwasher, microwave & oven safe, stoneware, Playground, Tavolini (Packed By: 1 Each)
