- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp P018201-000422 Cocotte Lid Plate 4-3/10" Dia. Round - 6/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P018201-000422 |
| Manufacturer Part # | P018201-000422 |
| Shape | Round |
| Material | Ceramic |
| Size | 4.300" = 4-3/10" |
| Width | 4.3" |
| Weight | 1.8 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P018201-000422, Cocotte Lid Plate, 4-3/10" dia., round, dishwasher, microwave & oven safe, stoneware, grey, Playground, Specials (Packed By: 6 Each Per Case)
