Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P207615-000001 Small Pan 5.9" X 3.9" Rectangular - 2/Case
Item:
#2007334
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P207615-000001 |
| Manufacturer Part # | P207615-000001 |
| Cover | Without Cover |
| Handle | Riveted Handle |
| Material | Stainless Steel |
| Style | Conical |
| Height | 1.77" |
| Width | 5.71" |
| Depth | 3.74" |
| Weight | 0.95 lbs |
BauscherHepp P207615-000001 Small Pan 5.9" X 3.9" Rectangular
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P207615-000001, Small Pan, 5.9" x 3.9", rectangular, gold, Spotlights by Playground (Packed By: 2 Each Per Case)
