Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P311222-000004 Plate 8.7" Dia. Round - 1/Case
Item:
#2006657
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P311222-000004 |
| Manufacturer Part # | P311222-000004 |
| Shape | Round |
| Height | 0.59" |
| Width | 8.66" |
| Depth | 8.66" |
| Weight | 3.82 lbs |
BauscherHepp P311222-000004 Plate 8.7" Dia. Round
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P311222-000004, Plate, 8.7" dia., round, flat, white/green, Spotlights by Playground (Packed By: 1 Each)
