Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P314020-000008 Shaker Beige Additions By Playground - 4/Case
Item:
#2007635
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P314020-000008 |
| Manufacturer Part # | P314020-000008 |
| Jar Material | Stoneware |
| Height | 1" - 3" |
| Type | Single Shaker |
| Top Material | Stoneware |
| Height | 3.15" |
| Width | 1.77" |
| Depth | 1.77" |
| Weight | 2.07 lbs |
BauscherHepp P314020-000008 Shaker Beige Additions By Playground
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P314020-000008, Shaker, beige, Additions by Playground (Packed By: 4 Each Per Case)
