Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P417921 Basket 8.3" X 4.3" Oak - 1/Case
Item:
#2006542
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P417921 |
| Manufacturer Part # | P417921 |
| Shape | Rectangular |
| Height | 1.77" |
| Width | 8.27" |
| Depth | 4.33" |
| Weight | 0.91 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P417921, Basket, 8.3" x 4.3", oak, Cesto by Playground (Packed By: 1 Each)
