Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P427614-000000 Plateau 5.5" Round - 6/Case
Item:
#1559203
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P427614-000000 |
| Manufacturer Part # | P427614-000000 |
| Number of Steps | 1 - 2 |
| Base Material | Wood |
| Shape | Round |
| Diameter | 1 - 6" Diameter |
| Height | 1.26" |
| Width | 5.51" |
| Depth | 5.51" |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P427614-000000, Plateau, 5.5", Round, Walnut, Elevate by Playground (Packed By: 6 Each Per Case)
