Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp P478903 Display Riser 14.0" X 5.1" X 3.9"H Rectangualr - 1/Case
Item:
#1559058
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | P478903 |
| Manufacturer Part # | P478903 |
| Number of Steps | 1 - 2 |
| Width (side - side) | 10" - 19" |
| Height | 4" (up To) |
| Base Material | Wood |
| Depth (front - back) | 9" (and Under) |
| Color | Browns |
| Height | 3.9" |
| Width | 14" |
| Depth | 5.1" |
BauscherHepp P478903 Display Riser 14.0" X 5.1" X 3.9"H Rectangualr
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, P478903, Display Riser, 14.0" x 5.1" x 3.9"H, rectangualr, wenge wood, Playground, Loft (Packed By: 1 Each)
