Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp QU12358 Q Authentic Coupe Plate 10.4" Dia. X 0.8"H Round - 12/Case
Item:
#1558958
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | QU12358 |
| Manufacturer Part # | QU12358 |
| Material | China (unspecified) |
| Shape | Round |
| Size | 10.400" = 10-2/5" |
| Rim Style | Coupe Rim |
| Height | 0.8" |
| Width | 10.4" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 8.55 lbs |
BauscherHepp QU12358 Q Authentic Coupe Plate 10.4" Dia. X 0.8"H Round
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, QU12358, Q Authentic Coupe Plate, 10.4" dia. X 0.8"H, round, White, Studio Raw (Packed By: 12 Each Per Case)
