Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp QU14034 Plate 8.1" Royal Gold - 1/Case
Item:
#1559017
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | QU14034 |
| Manufacturer Part # | QU14034 |
| Shape | Round |
| Size | 8.000" = 8" |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 0.87" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 8.1" |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, QU14034, Plate, 8.1", Royal Gold (Packed By: 1 Each)
