- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp QU35110 ShApes Plate Raised Edge Stackable - 6/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | QU35110 |
| Manufacturer Part # | QU35110 |
| Shape | Round |
| Size | 10.000" = 10" |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 10" |
| Width | 1.1" |
| Stackable | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, QU35110, ShApes plate, raised edge, stackable, black, 10" W x 1.1" H, Studio Raw (Packed By: 6 Each Per Case)
Certifications
Certifications
Stackable
Designed for efficiency, this item is stackable to save storage space and enhance organization.
