Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp QU83334 Q Authentic Plate 11.2" Dia. X 0.8"H Round - 12/Case
Item:
#1558014
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | QU83334 |
| Manufacturer Part # | QU83334 |
| Shape | Round |
| Size | 11.200" = 11-1/5" |
| Material | China (unspecified) |
| Height | 0.8" |
| Width | 11.2" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 13.89 lbs |
BauscherHepp QU83334 Q Authentic Plate 11.2" Dia. X 0.8"H Round
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, QU83334, Q Authentic Plate, 11.2" dia. X 0.8"H, round, Blue, Studio Raw (Packed By: 12 Each Per Case)
