Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp RD19170 Crab Bowl 5.1 Oz. 10.2" X 6.7" - 1/Case
Item:
#712536
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | RD19170 |
| Manufacturer Part # | RD19170 |
| Material | China (unspecified) |
| Size | 10" |
| Type | General Usage |
| Ounce Capacity (approximate) | 5 Oz |
| Width | 10.2" |
| Depth | 6.7" |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, RD19170, Crab Bowl, 5.1 oz., 10.2" x 6.7", with lid, vitrified china, brown, Studio Raw (Packed By: 1 Each)
