Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp RD23008 Rectangular Plateau 8.3" X - 2/Case
Item:
#1557981
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | RD23008 |
| Manufacturer Part # | RD23008 |
| Shape | Rectangular |
| Color | Clears |
| Depth (front - back) | 9" (and Under) |
| Height | 4" (up To) |
| Base Material | Glass |
| Number of Steps | 1 - 2 |
| Width (side - side) | 9" (and Under) |
| Height | 1.3" |
| Width | 8.3" |
| Depth | 2.5" |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, RD23008, Rectangular Plateau, 8.3", X, 2.5" X 1.3", transparent crackled glass (Packed By: 2 Each Per Case)