Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp RD23010 Plateau 5.3" Smoke Crackled Glass - 4/Case
Item:
#1559031
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | RD23010 |
| Manufacturer Part # | RD23010 |
| Diameter | 1 - 6" Diameter |
| Shape | Round |
| Base Material | Glass |
| Color | Browns |
| Height | 3.74" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 5.3" |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, RD23010, Plateau, 5.3", smoke crackled glass (Packed By: 4 Each Per Case)