- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp T3014G Ripple Pizza Plate 13-3/4” Dia. Round With Geometric Circular Ripple Pattern - 6/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | T3014G |
| Manufacturer Part # | T3014G |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Size | 12" - 13" |
| Plastic Type | Melamine |
| Width | 13.75" |
| Weight | 9.22 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, T3014G, Ripple Pizza Plate, 13-3/4” dia., round with geometric circular ripple pattern, melamine, white with green rim, Dalebrook (Packed By: 6 Each Per Case)
