- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp T3841 Funnel Lid 3-1/2"W X 3-1/2"D X 2-1/2"H Round - 1/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | T3841 |
| Manufacturer Part # | T3841 |
| Construction | Plastic |
| Color | Whites |
| Size | 3" |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.66 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, T3841, Funnel Lid, 3-1/2"W x 3-1/2"D x 2-1/2"H, round, for cup (T3810) or mug (T3811), adaptive use, silicone, white, Dalebrook (6 each per pack) Omni by Dalebrook (Packed By: 1 Pack)
