Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp T40510 Serving Tong 9-1/16"L Polycarbonate - 12/Case
Item:
#706923
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | T40510 |
| Manufacturer Part # | T40510 |
| Color | White |
| Size | 7 - 9" |
| Width | 9.06" |
| Weight | 1.98 lbs |
| UPC | 5016383007128 |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, T40510, Serving Tong, 9-1/16"L, polycarbonate, white, Dalebrook (Packed By: 12 Each Per Case)
