- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp T5818 Versa Coffee Cup 6-3/4 Oz. 4-3/8" X 2-11/16"H - 12/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | T5818 |
| Manufacturer Part # | T5818 |
| Color | White |
| Plastic Type | Melamine |
| Height | 2.68" |
| Width | 4.37" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 2.51 lbs |
| UPC | 5016383092599 |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, T5818, Versa Coffee Cup, 6-3/4 oz., 4-3/8" x 2-11/16"H, dishwasher safe, melamine, white, Dalebrook (500 each minimum order) (Packed By: 12 Each Per Case)
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.
