- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp TB3526 Skillet Plate 11-13/16 Oz. 10-3/10" X 8-1/2" X 1-3/8"H - 12/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TB3526 |
| Manufacturer Part # | TB3526 |
| Size | 10 " |
| Height | 1.38" |
| Width | 10.31" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 6.9 lbs |
| UPC | 5016383086475 |
| Dishwasher Safe | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TB3526, Skillet Plate, 11-13/16 oz., 10-3/10" x 8-1/2" x 1-3/8"H, small, dishwasher safe, melamine, Dalebrook (Packed By: 12 Each Per Case)
Certifications
Dishwasher Safe
This item has been tested and approved to withstand commercial or residential dishwashers, ensuring safe and thorough cleaning.
