Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TB4651W Mayfair Small Plate 5-1/2" Dia. X 9/10"H Round - 1/Case
Item:
#713663
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TB4651W |
| Manufacturer Part # | TB4651W |
| Plastic Type | Melamine |
| Size | 3" - 5" |
| Color | Black |
| Shape | Round |
| Height | 0.9" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
BauscherHepp TB4651W Mayfair Small Plate 5-1/2" Dia. X 9/10"H Round
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TB4651W, Mayfair Small Plate, 5-1/2" dia. x 9/10"H, round, melamine, black/white, Dalebrook (Packed By: 1 Each)
