Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TC106 Spoon 12-1/5"L Solid - 6/Case
Item:
#712447
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TC106 |
| Manufacturer Part # | TC106 |
| Length | 12" - 15" |
| Material | Plastic / Poly - |
| Width | 12.2" |
| Weight | 0.77 lbs |
| UPC | 5016383010524 |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TC106, Spoon, 12-1/5"L, solid, polycarbonate, clear, Dalebrook (Packed By: 6 Each Per Case)
