Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TC196 Menu Holder A4 Size 11-4/5" X 8-1/4"H - 1/Case
Item:
#708402
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TC196 |
| Manufacturer Part # | TC196 |
| Material (Base) | Plastic |
| Height | 7" - 9" |
| Type | Menu / Card Holder |
| Width / Diameter | 11 - 19 Inches |
| Height | 8.27" |
| Width | 11.81" |
| Weight | 0.77 lbs |
| UPC | 5016383015130 |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TC196, Menu Holder, A4 size, 11-4/5" x 8-1/4"H, angled, acrylic, clear, Dalebrook (Packed By: 1 Each)
