Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TC289L Cover/Insert 13-2/5" X 10-3/10" Fits #269 - 1/Case
Item:
#714562
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TC289L |
| Manufacturer Part # | TC289L |
| Size | 13" |
| Color | Clears |
| Construction | Plastic |
| Height | 1.42" |
| Width | 13.4" |
| Depth | 10.31" |
| Weight | 11.42 lbs |
| UPC | 5016383010678 |
BauscherHepp TC289L Cover/Insert 13-2/5" X 10-3/10" Fits #269
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TC289L, Cover/Insert, 13-2/5" x 10-3/10", fits #269, raised, SAN, clear, Dalebrook (Packed By: 1 Each)
