Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TC3610 Twist Riser 3-9/10"H Round - 5/Case
Item:
#711047
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TC3610 |
| Manufacturer Part # | TC3610 |
| Shape | Round |
| Color | Clears |
| Base Material | Plastic |
| Height | 4" (up To) |
| Height | 3.93" |
| Weight | 0.66 lbs |
| UPC | 5016383082613 |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TC3610, Twist Riser, 3-9/10"H, round, polycarbonate, clear, Dalebrook (Packed By: 5 Each Per Case)
