Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TC42660 Lid 10-5/8" SAN - 1/Case
Item:
#714353
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TC42660 |
| Manufacturer Part # | TC42660 |
| Construction | Plastic |
| Color | Clears |
| Size | 10" |
| Height | 4.61" |
| Width | 10.63" |
| Depth | 10.63" |
| Weight | 8.6 lbs |
| UPC | 5016383022411 |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TC42660, Lid, 10-5/8", SAN, clear, Dalebrook (Packed By: 1 Each)
