- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
BauscherHepp TC42670 Cloche 10-3/4" Dia. X 5-1/4"H Fits TBMA3028 - 1/Case
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TC42670 |
| Manufacturer Part # | TC42670 |
| Size (approximate) | 10" - 11" |
| Construction | Plastic |
| Shape | Round |
| Color | Clear |
| Height | 5.25" |
| Width | 10.75" |
| Weight | 9.39 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TC42670, Cloche, 10-3/4" dia. x 5-1/4"H, fits TBMA3028, TBS3285, TMA3028 & TRW3028, round, domed handle, refrigerator & freezer safe, SAN, clear, Cake by Dalebrook (Packed By: 1 Each)

