Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TC4550B Oil Bottle 16-9/10 Oz. 7-1/2"H - 1/Case
Item:
#712300
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TC4550B |
| Manufacturer Part # | TC4550B |
| Height | 7.52" |
| Width | 2.48" |
| Depth | 2.48" |
| Weight | 0.13 lbs |
| UPC | 5016383107910 |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TC4550B, Oil Bottle, 16-9/10 oz., 7-1/2"H, with lid, copolyester, clear, Dalebrook (Packed By: 1 Each)
