Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TC52637 Dome Lid 8-1/16" With Zinc Alloy Handle - 1/Case
Item:
#706915
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TC52637 |
| Manufacturer Part # | TC52637 |
| Color | Clears |
| Construction | Plastic |
| Size | 8" |
| Height | 6.3" |
| Width | 8.03" |
| Depth | 8.03" |
| Weight | 1.76 lbs |
| UPC | 5016383082910 |
BauscherHepp TC52637 Dome Lid 8-1/16" With Zinc Alloy Handle
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TC52637, Dome Lid, 8-1/16", with zinc alloy handle, polycarbonate, clear, Dalebrook (500 each minimum order) (Packed By: 1 Each)
