Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TC5590 Ramekin Dish 1 Oz. 2-5/16" X 1"H - 1/Case
Item:
#709356
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TC5590 |
| Manufacturer Part # | TC5590 |
| Color | Clear |
| Plastic Type | SAN |
| Height | 1" |
| Width | 2.32" |
| Depth | 2.32" |
| Weight | 0.43 lbs |
| UPC | 5016383059950 |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TC5590, Ramekin Dish, 1 oz., 2-5/16" x 1"H, SAN, clear, Dalebrook (12 each per pack) (Packed By: 1 Each)
