Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TC6841CH Riser 12-4/5" X 10-7/16" X 1"H Rectangular - 1/Case
Item:
#708973
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TC6841CH |
| Manufacturer Part # | TC6841CH |
| Shape | Rectangular |
| Height | 4" (up To) |
| Width (side - side) | 10" - 19" |
| Color | Grays |
| Base Material | Acrylic |
| Depth (front - back) | 10" - 19" |
| Height | 1" |
| Width | 12.8" |
| Depth | 10.43" |
| Weight | 0.44 lbs |
| UPC | 5016383105367 |
BauscherHepp TC6841CH Riser 12-4/5" X 10-7/16" X 1"H Rectangular
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TC6841CH, Riser, 12-4/5" x 10-7/16" x 1"H, rectangular, printed acrylic, charcoal, Dalebrook (500 each minimum order) (Packed By: 1 Each)
