Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TC7914L Tura Collection Crock Lid 10-7/16" X 6-3/8" X 1-3/16"H SAN - 10/Case
Item:
#713345
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TC7914L |
| Manufacturer Part # | TC7914L |
| Construction | Plastic |
| Color | Clears |
| Size | 10" |
| Height | 1.18" |
| Width | 10.43" |
| Depth | 6.38" |
| Weight | 1.59 lbs |
| UPC | 5016383107637 |
BauscherHepp TC7914L Tura Collection Crock Lid 10-7/16" X 6-3/8" X 1-3/16"H SAN
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TC7914L, Tura Collection Crock Lid, 10-7/16" x 6-3/8" x 1-3/16"H, SAN, clear, Dalebrook (Packed By: 10 Each Per Case)
