Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TC821 Sneeze Guard 10-7/16" X 10-7/16" X 12-4/5"H Portable - 1/Case
Item:
#709364
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TC821 |
| Manufacturer Part # | TC821 |
| Service | Full-service |
| Frame Construction | Plastic |
| Width (side - side) | 11" (or Less) |
| Type | Single-sided |
| Height | 12.8" |
| Width | 10.43" |
| Depth | 10.43" |
| UPC | 5016383070382 |
BauscherHepp TC821 Sneeze Guard 10-7/16" X 10-7/16" X 12-4/5"H Portable
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TC821, Sneeze Guard, 10-7/16" x 10-7/16" x 12-4/5"H, portable, rectangular, PETG, clear, Dalebrook (500 each minimum order) (Packed By: 1 Each)
