Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
BauscherHepp TCM50016 Plate Large Oat - 6/Case
Item:
#1558976
Technical details
| Manufacturer | Bauscher Hepp |
|---|---|
| Model Number | TCM50016 |
| Manufacturer Part # | TCM50016 |
| Plastic Type | Melamine |
| Shape | Round |
| Type | Deep |
| Color | Beige |
| Height | 1" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 9.9" |
About this item
Product Details
Product Details
Bauscher Hepp, TCM50016, Plate, Large, Oat, Melamine, Talon by Dalebrook (Packed By: 6 Each Per Case)
